Wellness

Vážení zákazníci, dovolte, abychom se Vám představili.

ŘEMPO lípa s.r.o. je skupina českých obchodních společností, která si dala za cíl nabízet na trhu v České a Slovenské republice komplexní služby při dodávkách hygienických systémů, úklidové techniky, čistících prostředků, dezinfekcí a polyetylénových sáčků a pytlů pro separaci a sběr odpadů.

Nabízíme širokou paletu produktů pro bazény, relaxační zařízení, solária a kosmetické salony:

  • čistící přípravky určené pro efektivní čištění umývadel, sprch, WC zajišťují hygienickou čistotu sanitárních zařízení. Vysoce účinné prostředky určené k odstranění nánosů vápenatých  usazenin a organických nečistot. Ověřené přípravky pro  pravidelnou  dezinfekci  šaten, podlah okolí bazénů a  všech  mokrých  prostor od společnosti ECOLAB.
  • přípravky určené pro dezinfekci ploch a pokožky s rychlou účinností a příjemnou vůní.
  • úklidové pomůcky VIKAN splňující nejvyšší hygienické požadavky a normy. Smetáky, lopatky, štětky, stěrky, násady, držáky a kartáče vše vysoké kvality v barevném kódování.
  • úklidové vozíky a pomůcky, čistící stroje, mopy zn. FILMOP. Profesionální úklidové pomůcky jsou vyrobeny z materiálů, které lze snadno čistit, odolných vůči chemikáliím a teplotě. Barevné kódování napomáhá rozlišení úklidových pomůcek pro použití v jednotlivých oblastech.
  • komplexní sortiment zařizovacích předmětů pro vybavení toalet a koupelen. Díky modernímu designu a vysoké kvalitě Vám budou spolehlivě a dlouhodobě sloužit. K nejoblíbenějším značkám patří např. IMBALPAPER , DEB, HYGOLINE, MEDICLINICS, TORK, VALERA a mnoho dalších. 
  • řada mycích a ošetřujících přípravků pro péči o pokožku rukou i celého těla.


Chcete-li si optimalizovat hygienické a dezinfekční plány kontaktujte nás. Poradenský servis poskytujeme zdarma.

Těšíme se na případnou spolupráci s Vámi.

Čekejte prosím...